Інфоспорт

28 травня відбувся Виконком Федерації баскетболу України, в рамках якого розглянуто декілька важливих питань щодо сезону-2019/20. За підсумками Виконкому серед інших, було ухвалено рішення завершити проведення чемпіонату України з баскетболу в Першій лізі, в якому бере участь кропивницький БК «Золотий вік». Місця команд у чемпіонаті України з баскетболу серед чоловічих Першої ліги, та ВЮБЛ буде визначено згідно їх рейтингу на момент ухвалення рішення про завершення змагань. Нагадаємо, у сезоні 2019-2020 «Золоти вік» виступав у Групі 2 першолігового чемпіонату України. Останній, перед введенням карантину, 9-й тур баскетболісти з Кропивницького зіграли 2-3 березня в Дніпрі, двічі розгромивши «Інваспорт-ДОС-ДЮСШ-2». Після зіграних поєдинків «золоті» не зазнали жодної поразки, виграли всі матчі та одноосібно очолювали свою групу.
Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран підтвердив, що перед командою стоїть завдання здобути бронзові нагороди в УПЛ та отримати право виступати у єврокубках. - Хочеться підтвердити, що ми і в цьому році теж спроможні нав’язати боротьбу за бронзові нагороди. У нас стоїть завдання потрапити у єврокубковий турнір. А за друге місце, якщо чесно, ніхто не думає. Адже ми розуміємо, що «Динамо» є «Динамо», та й «Зоря» виглядає досить серйозно. «Олександрія» ж є скромною командою, яка, звичайно, хоче здобувати перемоги і виконати єврокубкове завдання. А про Лігу чемпіонів ніхто не думає, - розповів Шаран
«Олександрія» успішно зіграла в першому матчі після поновлення Української Прем’єр-Ліги сезону 2019/2020. У 24-му турі команда Володимира Шарана на своєму полі мінімально перемогла луганську «Зорю» з рахунком 1:0. Команди продемонстрували цікавий, відкритий, динамічний футбол, створили достатньо небезпечних моментів, які, однак, на результаті не позначилися. Гравці «Зорі» перед паузою в чемпіонаті, пов’язаної із карантином мали в активі 46 очок і посідали в турнірній таблиці друге місце, поступаючись лише «Шахтарю». «Олександрія» із 40 пунктами в активі була п’ятою, тож щоб зберегти шанси на боротьбу за медалі нинішнього чемпіонату, мала будь-що перемагати. В першому таймі двічі міг відзначатися Кирило Ковалець, була нагода у Максима Третьякова, Дениса Мірошніченка. Гості втратили шанс забити у середині тайму, коли Кабаєв не реалізував вихід віч-на-віч із Юрієм Паньківим. Гра на зустрічних курсах продовжилася і в другому таймі. Футболісти «Зорі» розпочали його активніше, більше контролювали м’яч, а господарі грали на контратаках. Лише неточність завадила Євгенові Банаді вразити ворота суперників,…