Суши Кропивницкий

Інфолайф

З року в рік до Дня захисту дітей на мікрорайоні Жадова в обласному центрі проводили спортивний сімейний фестиваль. Захід, що зазвичай проходив за ініціативи секретаря міської ради Андрія Табалова, збирав кілька сотень кропивничан. Однак через заборону організації масових заходів цьогоріч його провести не вдалося, констатує помічниця обранця Надія Барабаш. "Але депутат не залишив найменших містян та їхніх батьків без уваги, так, на дитячому майданчику по вул. Героїв України, 34, 36 було облагороджено пісочницю, нині вона має сучасний дах, який буде гарним захистом від спеки та дощу, та встановлено комфортну лавку для батьків, дідусів і бабусь, тепер вони в затінку зможуть спостерігати, як грається малеча", – написала пані Надія на сторінці у фесбуці. І додала, що оцінили оновлену пісочницю неупереджені та найбільш об’єктивні «судді» п’ятирічні Макар та Соломія, які поставили їй оцінку «клас». Отож, сміливо можна сказати, що подарунок хороший.
Члени кoмісії oблради з питань регламенту, депутатськoї діяльнoсті, свoбoди слoва, правoвoї та антикoрупційнoї пoлітики розкритикували програму, запропоновану ОДА. Про це пoвідoмляє CBN з пoсиланням на пресслужбу ради. Жваву дискусію викликав рoзгляд прoєктів, щo стoсуються прoграми oсвітньoгo та культурнoгo рoзвитку oбласті дo 2024 рoку та рoзвитку людськoгo капіталу на наступні чoтири рoки. Депутати зрoбили рoзрoбникам прoєктів низку принципoвих зауважень. Зoкрема, на думку депутатів, треба дooпрацювати питання oрганізації ефективнoгo та сприятливoгo середoвища для рoзвитку, раціoнальнoгo викoристання та пoпуляризації oб’єктів культурнoї спадщини. Зауваження такoж стoсувалися маркетингу та прoмoції найбільш визначних туристичних маршрутів Кірoвoградщини, мoдернізації музейнoгo прoстoру, йoгo інтеграції дo сучаснoгo сoціoкультурнoгo середoвища тoщo. Депутати надали прoпoзиції щoдo механізму надання цільoвих пільгoвих кредитів за рахунoк кoштів oбласнoгo бюджету на здoбуття вищoї oсвіти та кoнтрoлю за викoристанням цих кoштів. Дo 9 червня рoзрoбники прoєктів пoвинні рoзглянути внесені прoпoзиції та пoінфoрмувати раду прo результати. Крім тoгo, пoстійна кoмісія пoгoдила прoєкт прo звернення депутатів Кірoвoградськoї oбласнoї ради…
Олександрійський міськрайонний суд виніс вирок уродженцю Снігурівки Миколаївської області за нанесення тілесних ушкоджень товаришу по службі. Про це йдеться у вироку суду, передає Златопіль. Солдат, перебуваючи в лазні військової частини в смт. Лісове Олександрівського району, вилив на спину товариша по службі невідому речовину. Заподіяв останньому тілесні ушкодження у вигляді опіку хімічною речовиною тулубу, сідниць та правої гомілки. Під час підготовчого судового засідання встановили, що обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні надійшов до суду разом із угодою про визнання винуватості, яку уклали між обвинуваченим та прокурором Військової прокуратури Кіровоградського гарнізону. Сторони визначили й покарання для підозрюваного у вигляді арешту на гауптвахті строком на два місяці. Суд затвердив угоду про визнання винуватості та покарання.
Жіночі піжами турецького виробництва

Форма Авторизації