Суши Кропивницкий

Четвер, 29 жовтня 2020 15:37 Автор Reporter

Стало відомо, хворих на COVID-19 з яких районів приймають різні лікарні Кіровоградщини

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Стало відомо, хворих на COVID-19 з яких районів приймають різні лікарні Кіровоградщини lb.ua

У Кіровоградській області департамент охорони здоров’я ОДА розпочинає формування кадрового резерву медичних працівників, яких можна задіяти у наданні допомоги хворим на коронавірус, що лікуються у госпітальних базах першої хвилі.


Про це Репортеру повідомив заступник директора департаменту Олександр Скрипник.


З огляду на загострення епідситуації, маємо потребу у збільшенні персоналу і лікарнях першої хвилі, які цілодобово надають медичну допомогу хворим на COVID-19. МОЗ розробив механізм залучення відповідних медичних кадрів. Йдеться про лікарів (інфекціоністи, терапевти, анестезіологи), молодший персонал із медичної освітою (медичні сестри, фельдшери) та молодший персонал без медичної освіти (санітарний обслуговуючий персонал), — уточнив Олександр Скрипник.


Посадовець зазначив, що головним лікарям необхідно сформувати медичні бригади та по черзі їх командирувати до закріпленої за територією госпітальної бази «першої лінії».


Така бригада з однієї території працюватиме на виїзді 1 раз на 2 місяці. Це дозволить значно вивільнити персонал госпітальної бази «першої лінії», – пояснив посадовець.


Нагадаємо, обласна лікарня приймає пацієнтів із усієї території області при середньо-важкому та важкому перебігу коронавірусу, що потребують високоспеціалізованої медичної допомоги, а також Кропивницького, Бобринецького, Компаніївського, Долинського, Олександрівського, Новгородківського, Устинівського районів.


До центральної міської лікарні Кропивницького скеровують профільних пацієнтів лише з Кропивницького.


До центральної міської лікарні Олександрії приймають профільних пацієнтів із Олександрії, Світловодська, Знам’янки, Знам’янсього, Світловодського, Олександрійського, Петрівського та Онуфріївського районів.


У Добровеличківську центральну районну лікарню скеровують пацієнтів із Гайворонського, Благовіщенського, Голованівського, Вільшанського та Добровеличківського районів.


У Маловисківську центральну районну лікарню госпіталізують пацієнтів із Новоархангельського, Новоукраїнського, Маловисківського та Новомиргородського районів.

Прочитано 556 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Жіночі піжами турецького виробництва

Форма Авторизації