Суши Кропивницкий

Середа, 21 жовтня 2020 16:57 Автор Reporter

У Кіровоградській ОДА пояснили, хто з хворих на COVID-19 має шанс на госпіталізацію

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
У Кіровоградській ОДА пояснили, хто з хворих на COVID-19 має шанс на госпіталізацію bbc.com

Згідно з протоколом, тільки важкість стану пацієнта дозволяє визначити необхідність стаціонарного чи амбулаторного лікування.


Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров'я Кіровоградської обласної державної адміністрації Олег Рибальченко, інформує Репортер.


Позитивний результат ПЛР-тестування ще не є стовідсотковою підставою для госпіталізації.


Підставою для госпіталізації є скарги пацієнта на порушення дихання, задуху, наявність інших симптомів. Також зниженим має бути показник сатурації, тобто рівень насиченості крові киснем. Усі ці ознаки в комплексі визначають важкість стану і можуть вказувати на необхідність госпіталізації пацієнта», — пояснив директор департаменту охорони здоров’я ОДА.


Легку форму пневмонії і безсимптомний легкий перебіг COVID-19 можна лікувати амбулаторно.


Лише важкість стану є підставою для госпіталізації, — повторно наголосив Олег Рибальченко.


За інформацією директора департаменту охорони здоров’я, пацієнтів, хворих на пневмонію нині утричі більше, ніж тих, хто хворіє на коронавірусну інфекцію. Лікарні щодня реєструють близько 70 нових пацієнтів.


Спочатку пацієнт обов’язково має звернутися до сімейного лікаря, який визначає стан важкості і надає відповідні рекомендації, стежить за станом. У подальшому пацієнт, якщо має підстави для госпіталізації, отримує електронне скерування. Сімейний лікар погоджує відповідне місце госпіталізації в територіальній лікарні. Зараз усі районні лікарні мають ліжка для лікування пацієнтів із запаленням легень. Якщо пацієнт має позитивний ПЛР-тест, його лікують у госпітальній базі», – уточнив директор департаменту охорони здоров’я ОДА.


Наявність позитивного результату є підставою всіх контактних до самоізоляції.

Прочитано 435 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Жіночі піжами турецького виробництва

Форма Авторизації